English Eesti Deutsch Русский Suomi Prantsuse Sweden
Y-Not Natural Beauty Insider Winner

TALLINN
Kadaka teel, tel 569 88 403
60ml (20€) ja 200ml (55€) pudelid, emukapslid 35.-
Eelnevalt kokku lepitult.

Juusteakadeemia, Liivalaia 30
60ml 25€

TARTUS
Trihholoog Sirje Kõiv, tel.5053576
60ml

 2018 (1)Uudiste arhiivID: emuoil ynn

Virtsu Sirtsik
IBAN EE971010220252782221
BIC/SWIFT: EEUHEE2X
Või maksa krediitkaardiga läbi Paypali


free counters

UUS! Emuõli sidrumürriõliga

Epood > Austraalia emuõli >UUS! Emuõli sidrumürriõliga
Sidrunmürr on ideaalne bakteritevastane relv:16 korda tugevama antibakteriaalse toimega kui fenool. Ei lase mikroorganismidel resistentsust tekkida, seega ideaalne nt. aknelisele nahale.

Sidrunmürriõli omadused:

  • tugevalt antibakteriaalne, antimkroobne ja antifungaalne.
Austraalia aborigeenid on sidrunimürri kasutanud kokkamises ja tervendava taimena. Sidrunimürriõli on unikaalselt kõrge tsitraali sisaldus (90-98%), rohkem kui sidrunirohul (lemon grass).

Eeterlik õli on antimikroobne, kuid lahjendamata kujul on ta inimese rakule toksiline.
Rideal-Walker koefitsent: 16 (Teepuuõlil 11, eukalüptusel 8)

Õli ja konsentreeritud lehtedest pasta on tõhus mitmete mikroorganismide vastu, sealhulgas Clostridium perfringens, pseudomonas aeruginosa ja haigla isolatsioonile methicillin resistentne Staphylococcus aureus (MRSA). Sidrunimürriõli antimikroobne aktiivsus on kõrgem kui tsitraalil üksinda.

Sidrunimürriõlil on märkimisväärne antiseptiku potentsiaal, pindade desinfitseerijana ja võib olla ka toiduainete koostises antimikroobse ainena.

Lastel on uuritud molluskite ravi.

AKNE, VISTRIKUD JA SIDRUN MÜRR

Lemon myrtle aitab võidelda vistrike ja akne vastu, kuna tal on antibakteriaalne toime.  Bakter, mis vistrike põhjustab, on Propionibacterium acnes.  Võrreldes teepuuõliga on aga lemon mürri antibakteriaalne toime tugevam (Charles Sturt University study ,2003 "Avaldatud Journal of Agricultural and Food Chemistry.). Emuõli aitab aga jagu saada põletikust ja aitab nahal kiiresti taastuda.

Kirjandus

  • Bioactivity of Backhousia citriodora:  Antibacterial and Antifungal Activity
    Jenny M.Wilkinson, Michael Hipwell, Tracey Ryan, and Heather M. A. School of Biomedical Sciences, Charles Sturt University, Locked Bag 588, Wagga Wagga, NSW 2678, Australia J. Agric. Food Chem.2003 51 (1), pp 76–81 Publication Date (Web): November 23, 2002
  • Essential oil of Australian lemon myrtle (Backhousia citriodora) in the treatment of molluscum contagiosum in children, Briant E. Burke, Jon-Eric Baillie, Richard D. Olson

Tootevalikud:
Nimetus Hind
Emuõli sidrunmürriga 60ml 20.00 EUR
 
Seotud tooted: