English Eesti Deutsch Русский Suomi Prantsuse Sweden
KOHE KÄTTE SAAB EMUÕLISID 60ML

TALLINN

Juusteakadeemia, Liivalaia 30
Hind:25€

TARTUS
Trihholoog Sirje Kõiv, tel.5053576

 2017 (1)Uudiste arhiiv 

ID: emuoil ynn

Golden Gold Australia MTÜ
IBAN EE782200221062381384
BIC/SWIFT: HABAEE2X
Või maksa krediitkaardiga läbi Paypali


free counters

Lisandita emuõli 200ml

Epood > Austraalia emuõli >Lisandita emuõli 200ml
Y-Not Naturali kvaliteetne emuõli on Austraalias kõige laialdasemalt kasutatud ja kõige paremini imenduv terapeutiline looduslik õli. Seepärast on ta kosmeetikas ja meditsiinisfääris üks tagaotsitumaid koostisosi.

Emuõli töödeldakse maailma standardite järgi tehnoloogial, mis vastavad terapeutiliste kaupade assotsastiooni  Therapeutic Goods Association - TGA) standarditele.

Y-Not Naturali emuõli on tunnustatud Austraalia toiduturvalisuse akrediteerimise HACCP Australia Food Safety Accreditation poolt. See tähendab, et õli võib kasutada seespidiselt. Tootmine vastab headele tootmistavadele GMP ehk Good Manufacturing Practice.

Emu rasva ja kaasnevat  õli sünergiat peetakse kõrgväärtuslikuks toitvaks välispidiseks täienduseks - nahale kandes toimib õli nagu seespidiselt tarvitatav toidulisand.

Sageli tootmisprotsessi käigus sünergia koos elutähtsate omadustega hävitatakse. Y-Not Naturali õlil nimetatud sünergia säilib oma algvormis, kus ei lisata ega võeta midagi ära, sest õli töötlusprotsess on pärit vanast aborigeeni folkloorist.
Tootevalikud:
Nimetus Hind
200ml 55.00 EUR