English Eesti Deutsch Русский Suomi Prantsuse Sweden
Y-Not Natural Beauty Insider Winner

TALLINN
Kadaka teel, tel 569 88 403
60ml (20€) ja 200ml (55€) pudelid, emukapslid 35.-
Eelnevalt kokku lepitult.

Juusteakadeemia, Liivalaia 30
60ml 25€

TARTUS
Trihholoog Sirje Kõiv, tel.5053576
60ml emuõli, šampoon, palsam, Genome

 2018 (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvadID: emuoil ynn

Virtsu Sirtsik
IBAN EE971010220252782221
BIC/SWIFT: EEUHEE2X
Või maksa krediitkaardiga läbi Paypali


free counters

Genome juukseravi

Epood > Genome juukseravi

Genome® Hair juuksehooldus –

Genome® Hair on uuenduslik juuksekasvu soodustav tootesari, mis pidurdab juuste väljalangemist nii meeste kui naiste kiilaspäisuse vormide puhul. Genome® Hair ühendab 21. sajandi teaduslikult põhjendatud teadmised tõhusalt nii Austraalia põlisrahvaste meditsiini kui ka Hiina ja ajurveda juuksehooldusvahendite iidsete ning aegumatute raviomadustega.

Meie lugu


The Genome® Hair tootesari on valminud Austraalia meditsiinilise juuksetaastuskliiniku (Medical Hair Restoration Australia) ja Lääne-Austraalia tootmisettevõtte Y-Not Naturali koostööna. Meie uuenduslikud preparaadid, tehnoloogia ja tootmisalane oskusteave teevad Genome® Hair’ist tõeliselt revolutsioonilise, äärmiselt tõhusa ja laitmatu kvaliteediga juukseravisarja. Rahvusvahelise Trihholoogide Liidu (IAT) ridadesse kuuluva Austraalia meditsiinilise juuksetaastuskliiniku juhataja ja kvalifitseeritud trihholoogi Kate Dawesi nägemus oli luua looduslik tootesari, mis vähendaks dihüdrotestosterooni (DHT) mõju karvanääpsule ja millel poleks soovimatuid kõrvaltoimeid.
Aastatepikkuse patsientide nõustamise käigus sai Kate’ile selgeks, et oli tekkinud üha suurenev nõudlus ja vajadus kõrvaltoimeteta loodusliku alternatiivi järele, mis sobiks nii hormoonidest tingitud juuste väljalangemise all kannatavatele meestele kui naistele. Seega oli loomulik, et Dawes leidis ühise keele Y-Not Natural Pty. Ltd. asutaja ja juhi Mervin Andersoniga, kelle firma toodab kvaliteetseid peresõbralikke nahahooldusvahendeid.
Ja mis peamine – Y-Not Natural kasutab vaid kvaliteetseid koostisosi ning nende moodsas tootmistehases, mille nõuded on rangemad kui Austraalia ja Euroopa standardid,  töötavad juhtivad biokeemikud, farmatseudid, bioloogid ja taimravitsejad.

Meie põhimõtted


Meie visioon on ühendada 21. sajandi teaduslikult põhjendatud teadmised Hiina meditsiini ja ajurveda iidsete ning aegumatute raviomadustega. Enamik meie toorainetest on pärit otse loodusest ja sünteetilisi koostisosi leidub meie toodetes vaid minimaalselt, et tagada koostisainete säilimine ja kvaliteet. Me ei katseta tooteid loomade peal. Oleme jätkuvalt pühendunud teadus- ja arendustegevusele, et Genome® Hair tootesarja tulevikus veelgi enam laiendada.

Genome ® tootesari


Nii meeste kui ka naiste puhul on juuste väljalangemisel mitmeid põhjuseid. Juuksekasvu võivad pärssida hormoonid, toitumine, põletikulised karvanääpsud ja vereringe. Genome® tootevalik on loodud nende põhjuste kõrvaldamiseks. Genome® sarja tooted sisaldavad vaid kvaliteetseid koostisosi, sobivad suurepäraselt kõikidele nahatüüpidele ja neid ei ole loomade peal testitud. Peale selle on enamik tooraineid pärit otse loodusest ja sünteetilisi koostisosi kasutatakse vaid minimaalselt, et tagada toodete säilimine ning kvaliteet. Genome® tootevaliku koostisosade tõhusust kinnitavad kliinilised uuringud.

Genome komplekt

GENOME® JUUKSEKASVU SOODUSTAV SHAMPOON Õrn looduslik šampoon, mis stimuleerib vereringet, soodustab juuksekasvu...
Hind: 100.00- EUR
Soodus: 89.00- EUR
+ -