English Eesti Deutsch Русский Suomi Prantsuse Sweden
Y-Not Natural Beauty Insider Winner

TALLINN
Kadaka teel, tel 569 88 403
60ml (20€) ja 200ml (55€) pudelid, emukapslid 35.-
Eelnevalt kokku lepitult.

Juusteakadeemia, Liivalaia 30
60ml 25€

TARTUS
Trihholoog Sirje Kõiv, tel.5053576
60ml emuõli, šampoon, palsam, Genome

 2018 (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvadID: emuoil ynn

Virtsu Sirtsik
IBAN EE971010220252782221
BIC/SWIFT: EEUHEE2X
Või maksa krediitkaardiga läbi Paypali


free counters

Tagasiside koerte kohta

     
   
Tere.

Tahtsin tänada, et toote emuõli Eestisse. Mina ja minu pere on juba pea kaks aastat emuõlist vaimustuses. Tema omadus ravida põletikku ja valu ära võtta on imeline. Lisaks kapslite sisse võtmine on andnud tervist ja energiat ka meie pere neljajalgsetele liikmetele. 1,5 aastat tagasi jäi meie pere 8 aastane  saksa lambakoer Getter verevähki ja enne surma oli ainus, mis ta veel sõi emuõli (kapslites). Meile jäi tunne, et emuõli leevendas tema vaevusi enne surma. Getter lakkus alati tänutäheks kätt kui ta emuõli sai. Alles jäi Getteri noorem õde Pärl, kellel oli probleeme aeg-ajalt liigestega eriti külmal niiskel perioodil. Poeg, kes koeraga igapäevaselt tegeleb on andnud Pärlile viimase 1,5 aasta jooksul sügis- talvisel perioodil 1-2 emuõli kapslit päevas. Pärlile emuõli maitseb. Koeral ei ole enam tervisega probleeme olnud. Poeg on veendunud, et koera tervis on tugevamaks saanud tänu emuõlile. Seda veendumust on tugevdanud Pärli sõber naabri retriiver, kellel on samuti liigestega probleemid. Retriiver nosib ka emuõli ja tänu sellele on Pärlil mängusõber vormis. Koos on joosta lõbusam. 

Koerale anname kapslite seest õli, mitte kapsleid ja esimesel korral sai kapslist õli näpu peale võetud ja koerale suhu pandud. Teisel korral ei olnud enam vaja nii teha, kuna koerale maitseb emuõli.
   
     
 

Seega tahan veelkord tänada kõigi meie pere nimel sealhulgas ka meie kallite neljajalgsete pereliikmete nimel. Olge sama tublid edasi ja loodame, et emuõli on ikka saada.
Maire
18.03.2013