English Eesti Deutsch Русский Suomi Prantsuse Sweden
Y-Not Natural Beauty Insider Winner

TALLINN
Kadaka teel, tel 569 88 403
60ml (20€) ja 200ml (55€) pudelid, emukapslid 35.-
Eelnevalt kokku lepitult.

Juusteakadeemia, Liivalaia 30
60ml 25€

TARTUS
Trihholoog Sirje Kõiv, tel.5053576
60ml emuõli, šampoon, palsam, Genome

 2018 (1)Uudiste arhiivID: emuoil ynn

Virtsu Sirtsik
IBAN EE971010220252782221
BIC/SWIFT: EEUHEE2X
Või maksa krediitkaardiga läbi Paypali


free counters

Rosaatsea ja Austraalia emuõli

ROSAATSEA JA AUSTRAALIA EMUÕLI (omega 3-6-9)

Rosaatsea on 10% elanikkonnast esinev krooniline nahapõletik, mida ei ole võimalik välja ravida, kuid sümptomid on võimalik võtta kontrolli alla. Rosaatsea täpseid põhjuseid ei ole seni teada.

Rosaatsea võib avalduda tavalise punetuse ja õhetusenda ninal, põskedel laubal ja lõual. Ägeneda võib toidu, alkoholi, stressi, treeningu tagajärjel.  Ilmnevad akne-sarnased põletikud, vistrikud. Sageli ei peeta ilmingut haiguseks ega otsita abi. Tähelepanuta jätmise korral võib rosaatsea põhjustada veresoonte laienemist, tugeva turse ja punetuse. Näonahk muutub tundlikuks, tekib sügelev, torkiv, põletav tunne. Nahk kuivab ja ketendab.

Kui te ei tea, kas teil on rosaatsea või mitte, või kui teie rosaatsea muutub väga ägedaks, pöörduge kindlasti professionaalse dermatoloogi poole.

LEEVENDUST AUSTRAALIA EMUÕLIST

Probleemset näonahka tuleb hooldada õrnade vahenditega, sest näonahk ise on õrn ja tundlik.Karmide meetoditega võib nahale pöörumatut kahju tekitada või nahaseisundit hullemaks muuta.

Austraalia emuõli üksi  leevendab silmnähtavalt punetust ja põletikku, lastes samal ajal nahal hingata. Parandades kudedes verevarustust, aitab emuõli väljutada rakkudest toksiine ja hapniku sisse lasta. Selline protsess "uhab" põletiku kudedest välja.

EMUÕLI TOIMED:

  • põletikuvastase toimega
  • antibakteriaalne
  • hüpoallergeeniline
  • ei ummista poore
  • rahustab ärritunud ja ravib kahjustatud nahka

Toasoe emuõli on vedel ning imendub kiiresti sügavale pärisnahka, kus naha elulised protsessid toimuvad. Ta annab nahale tagasi eluandvad toitvad komponendid, mis temalt ära on võetud.

Puhastage oma näonahka iga päev õrna puhastusvedelikuga ning kasutage puhast Austraalia emuõli või roosgeraaniumiga emuõli.

TÄHELEPANU! Artiklit ei ole lubatud kopeerida ilma viiteta sellele lehele!