English Eesti Deutsch Русский Suomi Prantsuse Sweden
Y-Not Natural Beauty Insider Winner

TALLINN
Kadaka teel, tel 569 88 403
60ml (20€) ja 200ml (55€) pudelid, emukapslid 35.-
Eelnevalt kokku lepitult.

Juusteakadeemia, Liivalaia 30
60ml 25€

TARTUS
Trihholoog Sirje Kõiv, tel.5053576
60ml emuõli, šampoon, palsam, Genome

 2018 (1)Uudiste arhiivID: emuoil ynn

Virtsu Sirtsik
IBAN EE971010220252782221
BIC/SWIFT: EEUHEE2X
Või maksa krediitkaardiga läbi Paypali


free counters

Kasutamine juustele

Kuidas kasutada emuõli probleemsele peanahale ja kuivadele kahjustatud juustele

  1. Kallake väike kogus emuõli peopesadesse.
  2. Hõõruge emuõli peopesades laiali.
  3. Kandke peopesadega õli juuksejuurtest kuni juukseotsteni. Vajadusel lisage veel õli, kui on pikemad juuksed.
  4. Kogu peanaha hoolduseks jätkake tilk tilga haaval otse nahale kandes. Lihtsam on seda teha, kui juuksed on peanahal lahku kammitud ning peanahk hästi näha. Jätkake sentimeetri haaval liikumist kuni soovitud piirkond või kogu peanahk on õliga kaetud. Seejärel masseerige emuõli mõõda peanahka, kuni soovitud piirkond on ilusti kaetud.  Emuõli ei pea tingimata masseerima kuni lõpuni imendumiseni, sest ta imendub iseenesest.
  5. Soovi korral katke juuksed froteerätikuga, jätke vähemalt 5 minutiks, veel parem kui kogu ööks. Kogu ööks jätte on mugavam kasutada vannimütsi.
  6. Peske juukseid emuõli shampooniga ja viimistlege emupalsamiga, nii saavad juuksed maksimaalselt hooldatud ja toidetud.

Austraalia emuõli on saanud üsna populaarseks koostisaineks looduslikes naha- ja juuksehooldustoodetes. Selleks on ka piisavalt põhjust. Emuõli on looduslikku päritolu aine, millel on palju eeliseid. Ta toimib eriti hästi Emuõli toidab juuksejuurinii juuste kui peanaha hoolduses mõlemis. Emuõli on näidanud efektiivset toimet kõõma, peanaha psoriaasi, seborröilise dermatiidi puhul. Mõndadel inimestel on mõjunud väga hästi juuste väljalangemise enneteamisel. 

Emuõli puhastab peanahka ilma, et ta eemaldaks sellelt liigselt naha loomulikku rasu.  Paljude toodete mureks ongi see, et nad eemaldavad liiga palju naha loomulikku rasu ning põhjustavad peanahale probleeme.     

Emuõlis sisalduvad asendamatud rasvhapped aitavad peanahal toota uusi terveid, elujõulisi rakke. Need rasvhapped jätavad lisaks juuksed tugevamaks ja paksemaks. Emuõli stimuleerib juuksefolliikuleid - juuksed kasvavad kiiremini. Elutud, kahjustatud juuksed saavad regulaarestest emuõli juuksemaskidest väga palju kasu.

Emuõlil on lisaks antifungaalne ja põletikuvastane toime. Ta aitab eemaldada ja hävitada seeni ja baktereid, mis peanahal vohades probleeme põhjustavad. Emuõli ka sügavniisutab peanahka ja juukseid, toidab juuksejuurtest kuni juukse otsteni. Kuivad, kahjustunud juuksed saavad aminohapetest ja vitamiinidest eluandvat kosutust.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOOSTANUD: Marge Heinoja-Ventsas
12.04.2011

Tähelepanu! Artikli kopeerimine ilma viiteta käesolevale lehele on keelatud!

Austraalia emuõli OMEGA 369 kahjustatud kuivadele juustele ja põletikulisele peanahale