English Eesti Deutsch Русский Suomi Prantsuse Sweden
Y-Not Natural Beauty Insider Winner

TALLINN
Kadaka teel, tel 569 88 403
60ml (20€) ja 200ml (55€) pudelid, emukapslid 35.-
Eelnevalt kokku lepitult.

Juusteakadeemia, Liivalaia 30
60ml 25€

TARTUS
Trihholoog Sirje Kõiv, tel.5053576
60ml emuõli, šampoon, palsam, Genome

 2018 (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvadID: emuoil ynn

Virtsu Sirtsik
IBAN EE971010220252782221
BIC/SWIFT: EEUHEE2X
Või maksa krediitkaardiga läbi Paypali


free counters

Estri lugu

Olen u. 10 aastat kannatanud parema õla valude käes, tõenäoliselt auto manuaalkasti pärast ja seepärast kasutanud IBUMAX-i valuvaigistavat tabletti 4x2tk päevas. Ma ei suutnud juhtida autot ega jääda õhtuti magama, vahel istusin hommikuni üleval.

Hakkasin kasutama emuõlikapsleid 3 päeva tagasi, iga päev 2tk. Minu üllatuseks olen märganud, et ma ei kasuta enam IBUMAX-i. Nüüd ei kanna ma tablette autos kaasas ja õlg ka ei valuta. Paremat kätt saan tõsta täitsa üles, peast kõrgemale. Paar minutit suudan praegu kätt üleval hoida. Saan tõsta aastast last oma õlgade kõrgusele. Midagi ma veel tunnen, aga valu ei ole. Olen õnnelik, et ei pea ravimitega keha mürgitama.

Homme plaanin kontrollida, kas emuõlikapslid on kõrget vererõhku alla võtnud. Praegu emukapslite tarvitamise ajal ei ole ma võtnud vererõhu rohtusid ja verelahjendajat.

Mul on olnud 3 mikroinsulti ja 3 aastat tagasi 1 tõsine insult, kus parem pool ei töötanud, olin tol hetkel autoroolis Sõpruse pst-l keskmisel rajal. Pidin vahetama käiku, aga ei saanud seda teha, sattusin paanikasse. Vahetasin käiku vasaku käega. Parema jalaga ei saanud gaasipedaalilt jalga ära, võtsin sõidu ajal vasaku käega jala pedaalilt. Sain suunatule peale panna ja paremasse ritta teeäärde tõmmata. Oleksin pidanud kohe haiglasse minema. Ma ei saanud käia, lohistasin jalga järgi. Käsi oli nagu nöör otsas rippumas. Läksin haiglasse alles järgmisel päeval. Pärast tilguteid ja palveid taastusin ilusti viie päevaga, taastusravil käisin kaua lonkamise pärast.

Kolesteroolitase oli mul väga kõrge, aparaadid ei näidanud tulemust ära. Stendid ehk veresoonte läbilasketorud on mul neeruarterites, mis jooksevad kõhust läbi. Need on kahelt poolt juba ummistanud. Olen huvitatud, kuidas emuõli seda kõike mõjutab. Stentide pärast verd lahjendasingi, kuna ma vett joon väga vähe aeglaste neerude tõttu. Kui joon palju vett, siis nahk läheb jalgadel turse ja hakkab rebenema.

Ma tahan väga teada, mida emuõli suudab minuga teha.