English Eesti Deutsch Русский Suomi Prantsuse Sweden
Y-Not Natural Beauty Insider Winner

TALLINN
Kadaka teel, tel 569 88 403
60ml (20€) ja 200ml (55€) pudelid, emukapslid 35.-
Eelnevalt kokku lepitult.

Juusteakadeemia, Liivalaia 30
60ml 25€

TARTUS
Trihholoog Sirje Kõiv, tel.5053576
60ml emuõli, šampoon, palsam, Genome

 2018 (1)Uudiste arhiivID: emuoil ynn

Virtsu Sirtsik
IBAN EE971010220252782221
BIC/SWIFT: EEUHEE2X
Või maksa krediitkaardiga läbi Paypali


free counters

Emuõli sisaldab Omega 3, 6, 9 rasvhappeid

Omega-3 rasvhapped on on head sinu südamele. Omega-3 õlid tõstavad hea kolesterooli taset  (kõrge tihedusega lipoproteiinid, HDL), samal ajal halva kolesterooli (triglütseriidid) taset alandades. Süües omega-3 rasvhapete rikast toitu alandub kogu kolesterooli tase.

Omega -6, või linoolhape, on toonilt värvitu või õlekarva, vedel polüküllastamata rasvhape. Linoolhape, ja teine rasvhape gamma-linoolhape toodavad prostaglandiine. Prostaglandiine leidub igas rakus, neid vajatakse üleüldise tervisliku seisundi säilitamiseks, neid peab täiendama järjepidevalt. Prostaglandiinid on looduslikult organismi poolt toodetavad hormoonid, mis aitavad kontrollida immuunsüsteemi ja reguleerida rakkude kasvamist.
Linoolhape on asendamatu rasvhape, mis tähendab, et keha seda ei tooda - seega peame omandama toidust.

Linoolhape on tähtis rasvhape, eriti laste kasvamisel ja arenemisel. Rasvhapped aitavad säilitada rakukestade tervist, parandada toitainete kasutamist, luua ja kontrollida rakkude ainevahetust. Nad pakuvad ka toorainet kontrollimaks vererõhku, vere hüübimist, põletikku, keha temperatuuri ja teisi keha funktsioone. Rasvhappeid omandatakse peamiselt rasvast. Kuigi paljusid inimesi kutsutakse üles rasvadest loobuma, on rasv siiski oluline komponent organismi tervena püsimiseks. Rasv ladestab organismi lisakaloreid, aitab organismil säilida ja kaitseb keha kudesid. Rasvad on olulised energiaalikkad treeningu ja sportimise ajal, mil keha tarvitseb pärast karbohüdraatide ära tarvitamist lisakaloreid. Rasv aitab imenduda ja transportida veres lahustuvaid A, D, E ja K vitamiine läbi vereringe.

Omega 9 rasvhapped on monoküllastamata rasvad ehk tuntud ka kui olehape.Omega 9 ei ole tehniliselt asendamatu rasvhape, sest organism võib teda Omega 3 ja Omega 6 olemasolul väikeses koguses toota. Asendamatute rasvhapete defitsiidi olemasolul ei saa organism ka Omega 9 piisavalt toota.

Austraalia emuõli kapslite tarvitamine toidulisandina pakubki neid vajalikke asendamatuid rasvhappeid, mis on üliolulised hapniku kandmisel, hemoglobiini tootmisel, toitainete jõudmisel rakkude sisse. Nad märgatavalt kiirendavad väimusest toibumist.

AUSTRAALIA EMUÕLIST KAPSLID
(Y-Not Natural) OMEGA 369 capsules

Kogus: 1000mg/ 100tk
Hind: 32.00 EUR

Ilma jubeda kalamaitseta. Lisaks omega 3 sisaldab rikkalikult Omega 6 ja Omega 9 rasvhappeid.

  • Aitab ennetada veretrombide teket
  • Vähendab südameataki riski, reguleerib kolesteroolitaset.
  • Vähendab põletikulisi haiguseid nahas, liigestes, lihastes jt. organites. Nt reumatoidartriit. Emuõli sisaldab 50% olehapet ehk põletikuvastase toimega rasvhapet.
  • Vähendab allergiaid  -  kalaõli või emuõli kaitseb heinapalaviku, siinus infketsioonide, astma, mõne toiduallergia ja allergilise naha (ekseem, urtikaaria) sümptomite vastu.
  • Ravib depressiooni - uuringute kohaselt Omega 3 rasvhappe puudus organismis võib viia meeleoluhäireteni, sh. depressioonini.
  • Reguleerib südamerütmi
  • Reguleerib fertiilsust
  • Aitab ennetada osteoporoosi
  • Parandab silmade tervist - vähendab makuli ehk kollatähni ealist degenereerumist, mis on sagedaseim silma haigus üle 50-aastastel naistel.
  • Soodustab seedimist, parandab ainevahetust - aitab organismil ära töödelda liigne rasva kogus, selle tulemusena väheneb kehakaal

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOOSTANUD: Marge Heinoja-Ventsas
11.04.2011

Tähelepanu! Artikli kopeerimine ilma viiteta käesolevale lehele on keelatud!