English Eesti Deutsch Русский Suomi Prantsuse Sweden
Y-Not Natural Beauty Insider Winner

TALLINN
Kadaka teel, tel 569 88 403
60ml (20€) ja 200ml (55€) pudelid, emukapslid 35.-
Eelnevalt kokku lepitult.

Juusteakadeemia, Liivalaia 30
60ml 25€

TARTUS
Trihholoog Sirje Kõiv, tel.5053576
60ml emuõli, šampoon, palsam, Genome

 2018 (1)Uudiste arhiivID: emuoil ynn

Virtsu Sirtsik
IBAN EE971010220252782221
BIC/SWIFT: EEUHEE2X
Või maksa krediitkaardiga läbi Paypali


free counters

Emuõli aitab vähihaigeid

Uus emuõli kasutegur vähihaigetele

Teadlased Austraalias on leidnud uue kasuliku toime vähihaigetele patsientidele, kes läbinud kemoteraapia.

Autor: Paul Binford

Emuõli terapeutiliselt kasulike toimete nimekiri kasvab jätkuvalt. Uuring Aldelaide´i  Ülikoolis on kindlaks määratlenud, et puhas (Austraalia) emuõli võib aidata ravida laial hulgal erinevaid soolestiku haiguseid, seal hulgas soolekahjustusi, mis sageli põhjustatud näiteks kemoteraapiast.

Emuõli saadakse suure emulinnu rasvast. Emuõli kasutegurid olid märkimisväärsed juba enne selle avastuse ilmnemist! Nüüd uuringud kinnitavad emuõli põletikuvastast toimet ja näitavad, et õli tõepoolest suudab aidata soolestiku kudedel erinevatel põhjustel tekkinud kahjustustest taastuda.

Füsioloogia õpilane Suzanne Abimolesh leidis oma l
aboratoorsetes ekperimentides, emuõli aitab soolestikus kiirendada soolestiku rakkude taastumisprotsessi, stimuleerides soole krüptide kasvu. Krüptid on osa soolestikus, mehhanism, mis vastutab toidu imendumise eest soolestikus. Mida pikemad hatud ja krüptid, seda parem on toidu imenduvus ja seedeprotsess.Seedetrakti häired nagu soolepõletik ja kemoteraapia mükosiit on seotud toidu seedimise häiretega, põletikega ja haavanditega. Etteaimamatu tõhusus nende nimetatud probleemide lahendamisel näitavad, et me peame otsima teisi rohkem innovatiivseid lähenemisi. Emuõli on juba näidanud lubavaid tulemusi põletike  ravis, kahjustunud kudede taastumisel, üleüldisel tervenemisel, ja selle kasulikud toimed seedekulgla tervislikule seisundile ainult lisavad efektiivsust.Gordon Howarth, juhtivteadlane uuringus kinnitab, et järgmine samm on kliinilistel uuringutel, kuhu kaasatakse patsiente ärritunud soole sündroomiga . Adelaid´i Ülikool on ses aspektis  puhta emuõli suhtes väga optimistlik. Howarth kinnitas, et laboratoorsed uuringud on tõepoolest näidanud seedetrakti häiretega seotud sümptomite taandumist ja soodustanud soolestiku tervenemist.Vähihaigetele, kes kiiritusravi käigus juba  emuõli kreeme ja puhast emuõli pindmiselt kasutavad on need hiljutised arengud täiendavaks positiivsed uudised, Tõesti, emuõli toimed tõestavad end vähihaigetele olevat terapeutilise palsamina, kes selle raske eluetapi peavad üle elama.

Tõlgitud allikast: http://www.lbprocessors.com/new-benefit-of-emu-oil.html

Materjali on keelatud kopeerida ilma käesolevale lehele viitamata!


emuoileurope.eu
17-09-2014