English Eesti Deutsch Русский Suomi Prantsuse Sweden
Y-Not Natural Beauty Insider Winner

TALLINN
Kadaka teel, tel 569 88 403
60ml (20€) ja 200ml (55€) pudelid, emukapslid 35.-
Eelnevalt kokku lepitult.

Juusteakadeemia, Liivalaia 30
60ml 25€

TARTUS
Trihholoog Sirje Kõiv, tel.5053576
60ml emuõli, šampoon, palsam, Genome

 2018 (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvadID: emuoil ynn

Virtsu Sirtsik
IBAN EE971010220252782221
BIC/SWIFT: EEUHEE2X
Või maksa krediitkaardiga läbi Paypali


free counters

Edulood

     
  71-aastane härra Tallinnast, dr. Aleksei Jelizarjevi patsient, tarvitas emuõlikapsleid kulunud puusaliigeste pärast. Operatsioon ei olnud vajalik, vasak puusaliiges oli lihtsaltkulunud.

Pärast kapslikuuri ei andnud kulunud puusaliiges ennast päris mitu kuud tunda.
Raviskeem:
1-3 nädal: 4 kapslit hommikul ja 4 õhtul
4-5 nädalal: 3 kapslit hommikul ja 3 õhtul.
Edaspidi: 4 kapslit hommikul.
Kokku kulus kaks kapslipurki.
Telefoniteel antud tagasiside 16-10-2014Sooviksin ka kirjutada meie pere üllatava positiivse kogemuse.

Kasutasime emuõli, transwarm palsamit ja emukapsleid 3-aastasel lapsel, kel ühtäkki tekkis öine norskamine. Ta rääkis kinnise ninaga, täheldasime kuulmislangust. Otsisin netist infot, mis võiks väiksel lapsel norskamist põhjustada. Kirjutati tursunud, suurenenud adenoididest, mis tuleks eemaldada. Mina ei tahtnud last adenoidide pärast opilauale saata, pigem kasvagu neist välja.

Kohe samal öösel  pärast guugeldamist andsingi lapsele sisse meie peres alati "kohustuslikku ravimikappi"  kuuluvast emukapslipurgist kolm kapslit, uskudes, et need aitavad. Ta näris need suus katki, mitte ei neelanud tervelt alla. Samal öösel mulle tundus, nagu laps sai mingi aeg rahulikumalt magada, aga mitte päris.

Pärast arsti diagnoosi ninaturse, kõrvavaigu ja suurenenud adenoidide kohta jätkasime emukapslitega, ninale ja nina sisse määrisime antibakteriaalset sidrunmürri (lemon myrtle ) lisandiga emuõli. Kõrva pihustasime vaiku eemaldatavad spreid, mis arst kaasa andis. Õhtul panin kõrvade ümber, kaelale transwarm palsamit.

Pärast kolmepäevast emukapsli ja emuõli ravi magas laps öösel täiesti hääletult, suu kinni. Täna oli neljas ravijärgne öö ja laps magas samamoodi ilusti, hommikul ei ärganud esimese hääle peale üles.

Olen väga üllatunud ning tänulik, et ei pidanud ravimeid kasutama, kõik töö tegi ära põletikuvastased emukapslid ja antibakteriaalne sidrunmürriga emuõli.

Marika Tallinnas
25/09/2014


...
Olin mõnd aega tagasi esimest korda elus hädas põiepõletikuga. Vanaema rääkis kunagi, kui raske on põiepõletikust lahti saada. Ta ise otsis meeleheitlikult  taga mingit taimeteed, mida oli raske leida.

Kuna ma kesköösel enam magada ei saanud, siis viimases lootuses määrisin end emuõliga ja võtsin tõrtsu seespidiselt võileiva vahel. Hommikul ärkasin puhanuna, mäletasin vaid, et olin voodis piinelnud kindlasti vähem kui tunnike.
Maadlesin põiepõletikuga vististi kaks nädalat, olles jätkanud emuõliga seespidiselt vahelduva eduga. Magasin tekikuhja all, pärast seda oli väga hea olla.
Sümptomid andsid järk-järgult järele kuni ma kõik unustasin.

Eile külmetasin end jälle, sest hilisõhtul hüppasin ööriietes olude sunnil paarikümneks minutis vihma kätte külma õue koera toitma ja jäneseid vaatama. On septembri lõpp.
Varahommikul tundsin põiepõletiku sümptomid uuesti ära. Jooksin vetsu vahet iga kahe minuti tagant. See oli võimatu. Arvasin, et täna ma midagi kasulikku teha ei saagi, päev on oma lolluse pärast rikutud.
Määrisin end uuesti emuõliga, võtsin õli kaks teelusikat sisse ja mässisin end sooja teki sisse telekat vaatama.
Pärast, keskpäeval olles end unustanud köögitoimetustesse märkasin, et olen taas nagu terve inimene.
Seekord olen targem, jätkan emuõli võtmist kolm korda päevas ega jäta vahele, sest tean, et emuõli toimib.

24-09-2014
Harjumaa
Tere!
 
Tänan kauba ja nõuannete eest.
Tegelikult läheb minu nahal väga hästi. Võin isegi öelda, et paremini, kui eales varem. Salvi mõju oli tunda kohe peale esimest kasutuskorda ning tänaseks on haiguskolded küll olemas, aga nad ei ole enam punetavad ja neid ei kata paksendid. Kuna mulle on psoriaas ka kõrva pugenud, siis õliga olen vatitikke kasutades ettevaatlikult sisekõrva määrinud. Nii olen saanud sealt eemaldada õrnalt surnud nahatükke ning kõrvas kerget põletikku ravida.
Olen väga rahul!
 
Palju tänu ja kõige head soovides,
L.
30.jaanuar 2013

(Kommentaar on antud pärast kaht nädalat kasutamist)Tänu emuõli kapslitele ja õlile on minu enesetunne paranenud vähemalt poole võrra. Emuõli on siiani ainukene asi mida ma saan kasutada-ühtegi tabletti ja salvi ei saa-kohe on allergia.

Ma olen otsinud niipalju alternatiive tablettidele kui ka salvidele. Ega ma eriti ei uskunud ka emuõlisse, sest tavaliselt ikka kiidetakse oma kaupa. Minu tervislik seisund oli enne emuõli pehmelt öeldes hullem kui hull. Liikumine oli umbes 80% piiratud. Terves lülisambas +käed, jalad olid tugevad valud. Jalgadele astuda ei saanud, kuna isegi varbaotsad valutasid, surid, kiskusid krampi. Käed täpselt samuti-alates õlavöötmest kuni sõrmeotsteni. Viimasel ajal ei saanud isegi enam pikali olla, magamisest rääkimata. Peopesadel ja jalataldadel pustullaarne psoriaas. Salvid sõid käenaha nii ära ,et sisulisellt oli juba liha väljas. Nüüd ma olen 30.novembrist kasutanud emuõli ja mul on juba vähemalt 50% parem. SEE ON USKUMATU. Peopesadelt ja taldadelt ei ole veel kolded taandunud aga ma saan juba normaalselt liikuda ja magada.

Päris kindlasti ma jään Teie püsikliendiks. Ma enam ei uskunud üldse, et mul on võimalik veel tööle minna , kui ma ei saanud oma tavalise igapäevase elugagi ilma abita hakkama. Ega arstid ka mulle erilist lootust ei andnud, kuna minu organism olevat selline, mis ei allu ravile (mida iganes see tähendab).  Mul on küll veel pikk tee käia paranemise poole, kuid osa ma olen juba läbinud ja usun et Teie abiga läbin ka teise poole ja saan psoriaasi kontrolli alla.Tervele Teie kollektiivile meeldivaid ja rahulikke jõule ja head uut aastat. Mina olen saanud Teie meeldivast kollektiivist nii psühholoogilist kui füsioloogilist abi, mis on minu jaoks väga suur asi. AITÄHH.

Mina tunnen et emuõli peaks lausa laiemalt propageerima.Ta ei ole hea ju ainult psoriaasi ja artriidi vastu vaid ka paljude muude haiguste vastu. Eriti need inimesed peaks kindlasti proovima kes ei kannata arstide poolt määratud ravi.

Lugupidamisega K.J 19 dets 2012Emuõli olen korra tellinud varem, oma insuldi järgi voodihaigele emale(suhkruhaige,halvatud). Hooldekodus tekkisid pampersitega nahaprobleemid ja neist saime emuõliga küll lahti ja lamatisi pole tal tekkinud. Nüüd juhtus aga õnnetus 1,3 a. lapselapsega, kes tõmbas peale tassi kuuma veega. Haiglas soovitati beebiõli, kuid meenus emuõli ja täna sai esimest korda määritud-tulemus oli hea. Edasisest teavitan. Shampooni hakkab ka minia kasutama ja eks siis saab sellegi kohta teavet.

Minia on lapse põletusele määrides ka väga rahul-paraneb hästi ja  võtab sügelustki maha. Ükspäev oli lapse muhule määrinud peale kukkumist ja ei sinikat ega õigupoolest muhkugi. Praegu tundub, et tõesti väärt kaup. Katsetame edasi.

       M.T 19.juuli 2012