English Eesti Deutsch Русский Suomi Prantsuse Sweden
Y-Not Natural Beauty Insider Winner

TALLINN
Kadaka teel, tel 569 88 403
60ml (20€) ja 200ml (55€) pudelid, emukapslid 35.-
Eelnevalt kokku lepitult.

Juusteakadeemia, Liivalaia 30
60ml 25€

TARTUS
Trihholoog Sirje Kõiv, tel.5053576
60ml emuõli, šampoon, palsam, Genome

 2018 (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvadID: emuoil ynn

Virtsu Sirtsik
IBAN EE971010220252782221
BIC/SWIFT: EEUHEE2X
Või maksa krediitkaardiga läbi Paypali


free counters

Annaliisa lugu

Poolteist aastat tagasi, peale seda kui kolme päeva jooksul metsas kummikutega umbes 35 km kõndisin hakkas mul kand valutama. Algul ei pööranud ma sellele tähelepanu, aga asi läks järjest hullemaks ja lõpuks pöördusin arstile. Maakeeli sain diagnoosiks, et mul on kukekannus. Esimese asjana sain endale spetsiaalsed tallad, neist aga ei olnud kasu ja pöördusin uuesti arstile. Järgnes blokaad e süst, mis peaks valu lõplikult ära võtma, aga mille toime kestis kuu aega ja valu oli tagasi.

Pöördusin teise arsti juurde, kes kirjutas mulle natuke teistsugused tallad. Siis käisin nõelravis, tegin 10x magnetravi kuuri, mis aga ära ei kadunud, oli kannavalu. Käisin kogu aeg ringi nagu lombakas, sest korralikult ei saanud kõndida- valus oli. Isegi rahulolekus diivanil istudes kand valutas. Kuna kogu see protsess võttis aega nii umbes aasta siis igapäevasteks „sõpradeks“ olid erinevad valuvaigistid.

Trenni tegemine ei tulnud üldse kõne alla, sest õhtul nutsin valudes. Valuvaigistid läksid järjest kangemaks, vahel lasin isegi süsti teha. Kuna aga need olid retseptiravimid, tekkis küsimus, et kaua ma neid söön?? Kes meist tahaks igapäevaselt kangeid tablette süüa? Samas tekkis perearstil mure, et sellistest rohtudest on kerge sõltuvusse jääda. Hakkasin tablette vältima, aga siis tuli rohkem jälle valu kannatada... Siis kuulsin tädilt esimest korda emuõli kapslitest. Olin nii palju asju proovinud ja tulemusteta, et mõtlesin- kaotada pole midagi. Küsisin perearstilt üle mis tema arvab ja vastuseks sain „võid proovida, halba ei tee, va juhul kui peaks esinema allergia, aga seda ei saa ikka enne teada kui ei hakka kasutama.“ Kapsleid hakkasin sööma 3.04.2015. Esimesed kolm nädalat 3 kapslit hommikul ja 3 õhtul. Järgnevad kaks nädalat, 2 hommikul ja 2 õhtul. Ja siit edasi kuni praeguseni välja 3 kapslit hommikuti. Täpselt nagu on kirjas pakendil.

Olen söönud kapsleid seega 2 kuud, ja mis on kadunud on kannavalu. TÄIESTI USKUMATU! No aeg ajalt tuletab ikka ennast meelde see kukekannus, kand tuikab natuke, aga valust on asi kaugel.

Praegu kui seda juttu kirjutan ja meenutan mida kõike ma tegin, et sellest valust lahti saada, siis tundub uskumatu, et mingid looduslikud emuõli kapslid võtavad valu ära. Mismõttes nagu?? Igatahes praegu on mõte selline, et igaks juhuks ei julge veel lõpetada, paar kuud söön veel, siis võib-olla teen pausi ja vaatan mis juhtub.

P.S! Ema hakkas ka koos minuga kapsleid sööma, sest tal põlv valutas ja oli paistes, tema määrib lisaks ka emuõli, mina seda väga pikalt teha ei viitsinud (ilmselt sellepärast et kapslid mõjusid suht kähku). Enam põlv ei valuta ja paistetus on ka kadunud (enne seda oli tal mitu kuud põlv paistes olnud). Samuti liigesed pole öösiti kanged. Näonahk ei ole tal ka enam nii kuiv kui varem! Isegi isa hakkas oma haigele põlvele määrima ja kuna näeb, et asi mõjub siis ehk varsti lähevad kapslid ka loosi. Ja vanaema muidugi ka juba tahtis, et ehk saab ka liigesevaludest lahti! Kokkuvõtteks ütleks ma seda, mida ütles mulle perearst- proovimine halba ei tee. Seega kes vähegi kahtleb- kaotada pole ju midagi! Mina julgen kõigile soovitada!

A.
06/06/2015 Tartu